محبت کن!

خانه | Miracles | محبت کن!

یکی از چیزهایی که من در مورد عیسی دوست دارم این است که او چیزهای ساده اما واقعی را می پسندد!  هر کاری را که انجام می دهی، اگر آن را با تمام وجود برای خدا انجام دهی، تأثیری بسیار بزرگتر از آن چیزی که تصورش را بکنی دارد…

عیسی در کتاب مقدس، متی، فصل 25، آیه ی 40، می گوید: «آن گاه به ايشان خواهم گفت: وقتی اين خدمت ها را به كوچكترين برادران من می‌كرديد، در واقع به من می‌نموديد.»

و همچنین در متی، فصل 25، آیه های 34 تا 40، عیسی به چیزهایی مانند آب دادن به کسی که تشنه است، عیادت از شخص بیمار، دادن لباس خود به کسی که سردش است و غیره اشاره می کند.

 عیسای مسیح، آن چه را که ما برای دیگران انجام می دهیم نادیده نمی گیرد. در واقع، او اعلام می کند که اگر این کارها را در نام او انجام دهیم، گویی مستقیماً برای او انجام می دهیم!

 دوست من! کارهای “کوچکِ” مهربانانه و با محبتی را که نسبت به دیگران انجام می دهی حقیر نشمار و از آن ها غافل نشو. چون آن ها در نظر خدا ارزش زیادی دارند و به عنوان یک مسیحی وقتی این کار را می‌کنی، برایِ خود عیسی انجام داده ای! زمانی که تو این کارها را در حق فردی نیازمند می کنی، عیسی احساس افتخار می کند.

 دوست خوبم! از تو برای هر محبت کوچکی که روزانه نشان می دهی و نیز برای کاری که امروز انجام خواهی داد سپاس گزارم… مطمئنم که عیسی نیز به تو افتخار می کند و می گوید: «آن کس که به او محبت کردی من بودم!»

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.