ادامه بده!

ادامه بده!

خانه | Miracles | ادامه بده!

امیدوارم در طول این هفته موفق بوده باشی!

هنگامی که به راه می افتیم و اولین قدم را برمی داریم، در واقع شروع می کنیم. اغلب دشوارترین کار این است که مسیر را “ادامه” دهیم. وقتی «هر روز، یک معجزه» را شروع کردم، تصور نمی‌ کردم چه می‌ شود. اما همه چیز همیشه آسان نیست، ولی من به خداوندم عیسی، نجات دهنده ام اعتماد دارم. خداوند این رویا را در درون من قرار داده است تا با آن  تو را برکت دهد، تا ببینم زندگی تو تغییر می کند! و به همین دلیل است که بیش از دو سال پس از شروع آن، من همچنان این ایمیل های روزانه را برای تو ارسال می کنم.

در اینجا چندین کلید وجود دارد که به طور روزانه به من کمک می کند:

1- من کاملاً معتقدم که خداوند شایسته ی اعتماد است و او همیشه کلام خود را به انجام می رساند. اگر او تو را به پیروی و خدمت به خودش فراخواند، این طور نیست که سقوط کنی یا به مسیر نابودی هدایت شوی. آن چه او برای تو در نظر گرفته است آرامش، شادی و زندگی عالی در مسیح است!

2- من شدیداً به کلام خدا، به قدرت و کارآیی آن ایمان دارم. به این آیه از کتاب مقدس توجه کن. فیلیپیان، فصل 4، آیه ی 13، که می گوید: «هر چه خدا از من بخواهد، با کمک مسیح می توانم انجام دهم، زیرا مسیح قدرت انجام آن را به من می بخشد.»

چه کارهایی را می توانم انجام دهم؟ آیا فقط می توانم بعضی کارها را انجام دهم؟ نه…خیلی بیشتر! من همه کار می توانم انجام دهم. با همراهی خدا، می توان استقامت کرد، ادامه داد و آن چه را که او می خواهد به طور کامل انجام داد!

3- در نهایت، من به تاثیر دعا با خدای تغییر ناپذیر و ازلی خود ایمان دارم. من معتقدم دعای روزانه به تو کمک می کند تا در مسیری که خداوند به تو نشان می دهد استقامت کنی و به جلو بروی.

دوست من! اگر در کاری که انجام داده ای به کمک خدا نیاز داری، می توانی همین الان این دعا را با من تکرار کنی: «خداوندا، من گاهی خسته می شوم و

 می خواهم همه چیز را رها کنم و تسلیم شوم. با این حال می‌ دانم که اراده ی تو این است که من غیرقابل توقف باشم، به پیشرفت در مسیری که من را هدایت می‌کنی ادامه دهم، حتی زمانی که دشوار می‌ شود، حتی وقتی نمی‌ توانم ببینم که همه چیز چگونه پیش خواهد رفت. با کمک تو، من انتخاب می کنم که رو به جلو ادامه دهم! ممنون از لطف و محبت تو. به نام عیسی، آمین!»

امروز به این شهادت نگاه کن: «”هر روز، یک معجزه” زمانی که امیدم را از دست داده بودم به من امید داد. خوشحال ام از این که یکی از همراهان شما هستم و ممنون ام که هستید.»

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.