با خداوند زنده شو!

با خداوند زنده شو!

خانه | Miracles | با خداوند زنده شو!

حیات را از کسی که منبع آن است، دریافت کن!

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده ای که تبدیل به خود واقعی ات بشوی یا به یک هماهنگی در زندگی خود برسی؟

من معتقدم که هر شخصی در این دنیا به دنبال آرامش درونی و داشتن یک زندگی آرام، متعادل و نادر است. کتاب مقدس، مزمور 16، آیه ی 11، در مورد این زندگی نادر، چنین می گوید:«تو راه حيات را به من نشان خواهی داد. حضور تو مرا از شادی لبريز می‌كند و بودن در كنار تو به من لذتی جاودانی می‌بخشد.»

خدای ما خدای حیات است. بنابراین، تنها اوست که می تواند آن را به ما هدیه دهد! اگر می خواهی حیات را به وفور داشته باشی، پس با کسی که سرچشمه ی حیات است وقت بگذران! و در رابطه با پدر آسمانی بمان، با کسی که تو را آفرید و بهتر از هر کسی می شناسد و با عشقی بیکران دوست دارد.

دوست من! حیات او را به فراوانی دریافت کن. خداوند که سرچشمه ی حیات است از تو دعوت می کند به او اجازه دهی تا وجود تو را شکل دهد. او منبع تمامی شادی هاست و شادی ای که به تو هدیه می دهد ابدی و کامل است. (می توانی در این مورد به کتاب مقدس، رومیان باب 15، آیه ی 13، مراجعه کنی).

 او منشا آرامش است، و آرامشی که او به تو عطا می کند فراتر از فهم و درک  ماست. (در این مورد می توانی به فیلیپیان باب 4، آیه ی 7، مراجعه کنی).

بله، دوست من! اجازه بده خداوند به تمامی، حیات خودش را در زندگی تو جاری کند… تا عمیقا و کاملا در او احیا و تازه شوی.مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.