از آزادی در محبت خداوند، لذت ببر!

از آزادی در محبت خداوند، لذت ببر!

خانه | Miracles | از آزادی در محبت خداوند، لذت ببر!

تو به عنوان فرزند خدا، روح او را در زندگی خود دریافت کرده و این روح تو را به زندگی در آزادی هدایت می کند.

در دوم قرنتیان باب 3، آیه ی 17 آمده است: 

“خداوند روح حیات بخش است، و هر جا که روحِ خداست، در آنجا آزادی است، آزادی از تلاش و تقلا برای رسیدن به رستگاری از راه انجام تشریفات مذهبی.”

تو آزادی تا با خداوند رابطه ای واقعی داشته باشی. تو می توانی هر لحظه با او صحبت کنی، آرزوها و رویاهای خود را با او در میان بگذاری. این آزادی را فقط به عنوان فرزند خدا دریافت می کنی… آزادی شناخت او، عشق ورزیدن، بخشش و زندگی هر روزه با او.

آزادی تو ثمره ی پیروزی بی پایان او بر مرگ و قدرت آن است. این یک هدیه از جانب خداوند است که به تو اجازه می دهد تا انتخاب کنی، با چشمانی که به نجات دهنده خود دوخته شده اند، در حقیقت و قدوسیت او قدم برداری.

لطفا به شهادت یکی از عزیزان در این مورد، توجه کن: «صادقانه بگویم، هر روز مشتاقانه منتظر پیام “هر روز، یک معجزه” هستم که مرا زنده نگاه داشته و کمک می کند تا به زندگی ام در آزادی خداوند ادامه دهم و از آن لذت ببرم. گاهی با دریافت یک پیام حس می کنم، خدا مستقیماً با من صحبت می کند. هر زمان که سردرگم و ناامید هستم، به نظر می رسد کلماتی که در پیام ها است فقط برای من نوشته شده و آزادی عمیقی برایم به همراه دارد. از تو متشکرم عیسی.

دوست من! بیا با هم از خداوند تشکر کنیم… خداوندم عیسی، به خاطر آزادی ای که در تو دارم سپاسگزارم! ممنونم که می توانم آزادانه تو را دوست داشته باشم، آزادانه ببخشم و آزادانه هر روز با تو زندگی کنم. 

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.