عبور از بیابان های زندگی با نگاه خداوند

عبور از بیابان های زندگی با نگاه خداوند

خانه | Miracles | عبور از بیابان های زندگی با نگاه خداوند

دوست عزیز، این متن از کتاب تثنیه، باب 8، آیه 15- 16 را بخوان:

‘او با مَنّ شما را در بيابان سير كرد، غذايی كه پدرانتان از آن بی‌اطلاع بودند، و او شما را در تنگی قرار داد و آزمايش كرد تا در آخر به شما بركت دهد. مواظب باشيد خدايی را كه شما را در بيابان ترسناک و بزرگ، در آن زمين خشک و بی‌آب و علف كه پر از مارهای سمی و عقربها بود، هدايت كرد فراموش نكنيد. او از دل صخره به شما آب داد! ‘

در عهد عتیق، می‌توانی تاریخ بنی اسرائیل را که در مصر به بردگی برده شده بودند، بخوانی. خداوند یک ناجی می‌فرستد تا آنها را از این ظلم نجات دهد و به سرزمین موعود هدایت کند، هر چند که 40 سال در بیابان سرگردان می شوند.

شرایط زندگی در یک مکان خشک و بی آب وعلف؛ معمولا آن چیزی نیست که کسی بخواهد درش قرار بگیرد. اما با این حال، در خروج از مصر و ورود به این صحرا بود که بنی اسرائیل، معجزه یا بهتر است بگوییم معجزات را در بیابان های خشک، تجربه کردند!

معجزاتی مثل:

شکافتن دریای سرخ ( به کتاب مقدس: مزمور 106،  آیه 9  مراجعه کنید. )

● نان روزانه آسمانی ( به کتاب مقدس: مزمور 78،  آیه 24  مراجعه کنید. )

شفا ( به کتاب مقدس: اعداد، باب 21، آیه 9  مراجعه کنید. )

آبی که از صخره بیرون می‌آید ( به کتاب مقدس: خروج، باب 17،  آیه 6  مراجعه کنید. )

تجربه ی معجزه ی خدا، غالباً با یک اتفاق خاص تقویت می شود؛ مثلا وقتی که همه ی درها به روی شما بسته است.  اگر امروز وضعیت شما این است، با من اعلام کن که: « پروردگارا، من به تو و عشق تو نسبت به خودم ایمان دارم. سپاسگزارم که آنچه در حال حاضر به نظر من بیابان است در واقع همان سرزمینی است که تو قدرت معجزه آسای خود را در آن آشکار می کنی!  ممنون که امروز غیرممکن ها را ممکن کردی. متشکرم که  آن چه از نظر ما محالات انسانی دیده می شود، شگفت انگیزترین زمان برای معجزه توست تا وارد عمل شوی. در نام عیسی، آمین! »

دوست عزیز اینو بدون که خداوند همیشه نگاهش به توست و او قادره تو را از  تمام بیابان های زندگیت عبور بده .فقط کافیه تو بخوای و انتخاب کنی که همه چیز رو در او از نو آغاز  کنی.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.