حرکت رو به جلو

حرکت رو به جلو

خانه | Miracles | حرکت رو به جلو

زمان حرکت رو به جلو است!

من هرگز از مشاهده خلقت خدا، خسته نمی شوم. بسیار شگفت انگیز و فوق العاده زیبا هستند. هر فصلش، زیبایی خاصی دارد. من به ویژه، دانه های برف را خیلی دوست دارم، آن ها عالی هستند.

تصور کنید، در یک منطقه ی بسیار سرد، زندگی می کنید. پایان زمستان است. درختان هنوز برهنه هستند، زمین ھنوز لباس سفید و زمستانی بر تن دارد. لایه نازکی از برف، زمین را پوشانده است گویا همه به خواب رفتند. اما با مکثی کوتاه، کاملاً غیرمنتظره مشاهده می کنید؛ “زندگی به جنب و جوش افتاده و همه چیز در حال نو شدن است”. جوانه ھای کوچک بلند می شوند و مسیری را روی برف باز می کنند و ابتدا از درون برف به بیرون سرکی می کشند و سپس برگ هایشان را نشان می دھند. این موضوع، همیشه برای من تازگی دارد و برایم پیام زیبایی دارد؛ از حیات و تولد دوباره طبیعت و در واقع، در ابعاد گسترده تر ماهیت جهان هستی در ذهنم نقش می بندد.

برای تو دست عزیز هم همین طور است، در طول زندگی از فصول مختلف عبور می کنی، بعضی از فصول سردتر از فصول دیگر هستند. ممکن است به نظر شما برسد که گاهی اوقات “در حالت سکون” قرار گرفتی؛ بین دو حالت، بین دو فصل! و ممکنه از خودت سوال کنی:

آیا این پروژه به نتیجه موفقیت آمیز می رسد؟ آیا این سختی هرگز تمام می شود؟

 پاسخ این است: بله و باز هم بله!

چون زندگی بر مرگ پیروز شد، زندگی قدرت مرگ را بلعید! زندگی چیزی بیش از یک کلمه، یک مفهوم یا یک حالت است. زندگی یک شخص است: عیسی مسیح، پادشاه پادشاهان و خداوند ما، خود حیات است و بر مرگ پیروز شده است.

 آیا تو دوست عزیز، آن را احساس می کنی؟  ایمان دارم با کمی تامل، پیروزی حیات بر مرگ، در قلب، روح و افکار تو نفوذ می کند.

دوست گرامی، تو با عیسی پیروز خواهی شد. تو از زمین پر از برف بیرون خواهی آمد. تو لایه های شک و ترس را کنار خواهی زد و از موانع عبور خواهی کرد. خدا تو را بلند می کند. این خداست، که  به تو این قوت را می بخشد و تو را پیروز می کند. آمین

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.