خدا همیشه در دسترس است!

خدا همیشه در دسترس است!

خانه | Miracles | خدا همیشه در دسترس است!

“خدا در تمام لحظه های روز و شب در دسترس ماست!”

 من عاشق خواندن پیام های همراهان «هر روز، یک معجزه» هستم و اغلب برای جلال خداوند آنها را با دیگران به اشتراک می گذارم. چون خدا شایسته ی این جلال و ستایش است!

 امروز، می خواهم به یکی از این پیام ها توجه کنی:

“ایمیل های شما به من کمک می کنند تا در این شرایطی که از همه طرف مورد حمله ی شریر هستم، اعتماد به نفس خودم را چه از نظر احساسی با خانواده‌ ام و چه در مورد شغلم، به دست بیاورم. من همیشه «هر روز، یک معجزه» را بعد از گفتگو با خداوند و دعای روزانه ام می خوانم. معتقدم که داشتن یک برنامه صبحگاهی شامل زمان مشخص برای دعا و خواندن کلام، از اهمیت بالایی برخوردار است. وقت گذاشتن برای صحبت با خدا و گوش دادن به او، یکی از پایه های رابطه ی محکم و عمیق با مسیح است؛ و فقط مختص به دعای روزانه نیست! ایمان دارم که اگر همه مرا ترک کنند، او وفادار خواهد ماند. من همیشه می توانم به او تکیه کنم زیرا او در 24 ساعت شبانه روز، در دسترس است.”

دوست من!ً در کتاب مقدس، مزمور 121، آیه ی 4، آمده است: «او كه از اسرائيل محافظت می‌كند، چشمانش به خواب نمی‌رود.»

همینطور در مزمور 139، آیه 2 تا 5، نوشته شده است: «تو از نشستن و برخاستن من آگاهی. فکرهای من از تو پوشيده نيست. تو كار كردن و خوابيدن مرا زير نظر داری و از همهٔ راه ها و روش های من باخبر هستی. حتی پيش از آنكه سخنی بر زبان آورم تو آن را می‌دانی. مرا از هر سو احاطه كرده‌ای و با دست خود مرا حفظ نموده‌ای.»

همچنین در مزمور 46، آیه 1، گفته شده است: «خدا پناهگاه و قوت ماست! او مددکاری است كه در سختی ها فوراً به کمک ما می‌شتابد.»

می بینی دوست من! خدا هر لحظه از طریق دعا، در دسترس ماست. هر 7 روز هفته و تمام 24 ساعت شبانه روز! دعا، خط مستقیم ما به سمت خداست.

از تو دعوت می‌کنم تا در شکرگزاری از خداوند با من هم نوا شوی… «خداوندم، از اینکه در تک تکِ لحظه های زندگی ام در دسترس هستی سپاس گزارم! ممنونم که در هر شرایطی مراقب من هستی. تو وفاداری، ای خداوند! عاشقانه دوستت دارم عیسی! در نام تو دعا کردم. آمین.»

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.