گوش کن، تشویق کن و دیگران را دوست داشته باش!

گوش کن، تشویق کن و دیگران را دوست داشته باش!

خانه | Miracles | گوش کن، تشویق کن و دیگران را دوست داشته باش!

 در کتاب مقدس، اشعیا، باب ۵۰، آیه ی ۴ آمده است: “خداوند، به من آموخته، که چه بگویم و چگونه خستگان را به کلام خود، توانایی بخشم. او هر صبح مرا بیدار می کند و فهم مرا روشن می سازد تا خواست او را بدانم.”

دوست عزیزم! خدا، کلامش را در دھان تو می گذارد تا بتوانی با کسانی که روحشان غمگین و خسته است، صحبت کنی. برای دریافت این کلمات گران بها که قدرت تشویق و تقویت دارند، ابتدا، باید به صدای خداوند، گوش دھی.

خواست دل روح القدس این است که به تو بیاموزد، چگونه صدای خدای پدر را تشخیص دهی. به طوری که از میان هزاران صدا، بتوانی آن را به خوبی بشناسی. پس به صدای پدر گوش کن و دریافت هایت را با فرزندان خدا به اشتراک بگذار.

به همین دلیل است که وقتی صبح فرا می رسد، تو باید با آرامش در پیشگاه خدا حضور پیدا کنی. دعا کنی و در دعا؛ تجربیات، امیدها و شاید مشکلات خودت را با او در میان بگذاری. اما فراموش نکن که زمانی را به شنیدن صدای او اختصاص دهی. بعد از این که حرف هایت با او تمام شد، لحظه ای توقف کن، سکوت کرده، با دقت گوش کن. ایمان دارم که صدای خدا را خواهی شنید. او به تو خواهد گفت که چقدر دوستت دارد، همچنین ممکن است، در مورد روابط با همسایه، خانواده، فرزند، همسر، همکار، همکلاسی  و…. صحبت کند.

دوست من!

  خداوند عشق خودش را در قلب تو، برای محبت به آنها خواهد ریخت.

  او تو را سرشار از محبت، خواهد کرد.

● خداوند به تو اجازه خواهد داد که انسان ها را از چشمان او ببینی!

دوست خوبم! کلام تشویق خداوند، در دهان تو قرار دارد! او مایل است، برای شفا، احیا، تشویق و اعلام زندگی بر وجود فرزندانش از تو استفاده کند!

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.