چطور با طوفان ها روبرو می شوی؟

چطور با طوفان ها روبرو می شوی؟

خانه | Miracles | چطور با طوفان ها روبرو می شوی؟

زندگی هر ایماندار یک سفر است، یک سفر روحانی بر روی زمین… در طی آن گاهی آسمان صاف است و گاهی خاکستری و ترسناک می شود. در کتاب مقدس، لوقا، باب 8، آیه 24، ماجرای شاگردان عیسی بازگو شده است که در میان طوفان شدیدی در یک قایق به دام افتاده بودند. آنها فریاد زدند: «استاد، استاد، نزديک است غرق شويم! عيسی برخاست و به طوفان دستور داد: آرام شو! آنگاه باد و امواج فروكش كرد و همه جا آرامش حكمفرما گرديد!»

بله دوست من! عیسی، در قایق بود… و با این حال، طوفان آمد.

واقعیت این است که حتی اگر عیسی در زندگی تو حضور داشته باشد، روزهای سختی را تجربه خواهی کرد.

طوفان زندگی تو چیست؟ خطر طلاق؟ بیماری؟ افسردگی؟ بیکاری؟ ترس از شکست؟

من مشکل تو را نمی دانم، اما می توانم هدف آن را به تو بگویم… هدف، جلال نام خداست! مهم نیست در حال حاضر در زندگی تو چه اتفاقی افتاده است، این را بدان که مقصود دیگری جز بالا بردن نام خداوند نیست!

● طبق کتاب مقدس، خروج، باب 15، آیه 26: اگر طوفان زندگی تو “بیماری” نامیده می شود، خدای تو کسی است که سلامتی را باز می گرداند.

● طبق پیدایش، باب 14، آیه 22: اگر “فقدان چیزی” یا یک “نیاز” است، خدای تو کسی است که آن را فراهم می‌کند.

● و طبق لوقا، باب 18، آیه های 7 و 8: اگر “تهمت ناروا” است، خدای تو همان کسی است که عدالت را اجرا می کند.

من می توانم لیست مشکلات را به همین ترتیب ادامه دهم، اما نکته قابل توجه این است که او پاسخگوی تمام نیازهای توست. بله! او هر لحظه، حافظ و نگهدار توست. به همین دلیل در طوفان نمی میری… بلکه برعکس، می بینی که عیسی به پا خواسته و به طوفان پایان می دهد!

امروز، من با الهام گرفتن از آیه 17 از مزمور 118؛ این کلام باشکوه را بر زندگی تو اعلام می کنم: «تو نخواهی مرد، بلكه زنده خواهی ماند و کارهای خداوند را برای همه تعريف خواهی كرد.»

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.