وادی اشک را ترک کن

وادی اشک را ترک کن.

خانه | Miracles | وادی اشک را ترک کن

وادی اشک را ترک کن

‘از ناليدن خسته شده‌ام. هر شب بسترم را غرق اشک می‌سازم. از آزار دشمنانم آنقدر گريه كرده‌ام كه چشمانم تار شده‌اند. ای همهٔ بدكاران، از من دور شويد؛ زيرا خداوند صدای گريهٔ مرا شنيده است. او به فرياد من خواهد رسيد و دعايم را اجابت خواهد كرد. آنگاه همهٔ دشمنانم ناگهان عاجز و درمانده شده، با سرافکندگی دور خواهند شد.’

(مزامير، باب 6، آیه 6-10)

دوست من، خداوند گریه تو را می بیند. کسی که تو را خلق کرده، تو را عمیقاً و بسیار خوب می شناسد. هیچ چیز از دید او پنهان نیست. او ھمه چیز را می داند. او تو را در این لحظه می فهمد.

در حالی که تو این را می خوانی، او در کنار تو است و تو را می بیند. مطمئن باش که او تو را از وادی اشک، بیرون خواهد آورد. او تو را به خود نزدیکتر می کند تا ایمانت را تقویت کند، قلب تو را بازسازی کند و قدرت تو را بالا ببرد. فقط با همه ی وجودت با او باش، تا از وجود پرمحبتش بهره مند شوی.

من از تو دعوت می کنم که با من این دعا را بخوانی: ” پدر، می دانم که تو در کنار من هستی. وقتی غم یا ناامیدی برقلبم چیره می شود،  تو در کنارم هستی. تو مرا در مسیر زندگی، از دره غم و اشک، به مسیر درست هدایت می کنی. سپاس از حضور و محبت خالصانه ی تو.  به نام خداوند عیسی. آمین “.

دوست عزیز، وادی اشک را ترک کن.

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.