هراسان نشو!

هراسان نشو!

خانه | Miracles | هراسان نشو!

 هراسان نشو!

امروز خداوند از تو دعوت می کند که نگرانی هایت را به او بسپاری. او قول می دهد که از تو حمایت کند و به کمکت بیاید. او با توست. مطابق کتاب مقدس، اشعیا باب 41، آیه  10 به تو می گوید:

“پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش زیرا من خدای تو هستم. تو را تقویت خواهم کرد و یاری خواهم داد، و به دست راست عدالتِ خویش از تو حمایت خواهم نمود”

وقتی همه چیز در اطراف تو بهم میریزه و از کنترلت خارج میشه، ترس به سراغت میاد و احتمالا از خودت میپرسی: چگونه از این وضعیت خلاص شوم؟ چه بلایی داره سر من میاد؟ 

و وقتی ترس، که از عدم اطمینان یا خاطرات دردناک تغذیه می شه، در وجود تو رشد کنه، سؤالاتت تبدیل به اعترافات منفی می شوند: من موفق نمی شوم! غیر ممکن است! دیگر امیدی ندارم…

دوست عزیز، در شرایط بحرانی، به خودت وابسته نباش!

این همان چیزی است که پطرس مدت کوتاهی پس از شروع راه رفتن روی آب تجربه کرد … طوفانی را دید که نتوانست آن را کنترل کند و ترس بر او غلبه کرد. آیا این موضوع برای همه ما آشنا نیست؟

 ازت دعوت می کنم این ویدیوی زیبای شنی دست ساز را در رابطه با این داستان و پاسخ معجزه آسای عیسی مشاهده کنید

عیسی، در طوفان به کمک پطرس رفت و با دستانش او را نگه داشت.

امروز عیسی همین کار را برای تو انجام می دهد! او به تو نزدیک می شود و دستش را روی قلبت می گذارد. او که با عشق در چشمانش به تو نگاه می کند، می گوید: «من هستم. من اینجا هستم. نترس! تمام قدرت در آسمان و زمین به من داده شده است. من تو را تنها نمی گذارم. من تو را تقویت می کنم. من اینجا برای تو هستم، برای کمک به تو. من دوستت دارم

پیشنهاد می کنم که با کلام، خودت شروع کنی به دعا کردن و از او بخواهی که به کمک تو بیاد. مطمن هستم که خدا حضور خودش رو به تو نمایان خواهد کرد و به تو خواهد گفت که نترس! امروز در میان طوفان های زندگی، من با تو هستم! 

کتاب مزمور 118، آیه 6 میگه: ‘خداوند با من است، پس نخواهم ترسید. انسان به من چه تواند کرد؟

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.