می دانستی که حتی عیسی هم برای مدتی از خدا دور افتاد؟

می دانستی که حتی عیسی هم برای مدتی از خدا دور افتاد؟

خانه | Miracles | می دانستی که حتی عیسی هم برای مدتی از خدا دور افتاد؟

امروز صبح می خواهم با این جمله تشویقت کنم که خداوند تو را درک می کند.

  • هنگامی که شک می کنی، او شک های تو را می فهمد.
  • وقتی می ترسی، ترس های تو را درک می کند.
  • هنگامی که رنج می کشی، رنج های تو را می فهمد.
  • وقتی نمی فهمی، ناتوانی تو را برای فهمیدن درک می کند.
  • هنگامی که از حضور خدا در زندگی ات مطمئن نیستی، او آن را هم می فهمد.

خدا تو را درک می کند، چون خودش هم  تمام این احساسات را تجربه کرده است. در حقیقت، عیسی، در طول زندگی اش بر روی زمین، براستی انسان شد. به این دلیل، تمام آنچه که یک انسان می تواند تاب بیاورد را تحمل کرد. مثل شک، ترس، رنج، ناتوانی از فهمیدن و…

این احساسات آنقدر در درون او شدید بودند که فقط توانست در پایان زندگی اش بر روی صلیب فریاد بزند: «خدای من، خدای من، چرا مرا ترک کردی؟»

همان طور که در کتاب مقدس، انجیل مرقس، باب 15، آیه ی 34، آمده است: «در این وقت، عیسی با صدای بلند فریاد زد: ایلوئی، ایلوئی، لما سبقتنی؟ یعنی خدای من، خدای من، چرا مرا تنها گذارده ای؟»

حتی عیسی هم احساس کرد برای مدتی از حضور خداوند دور است.

به همین دلیل است که او کاملاً می تواند بفهمد که الان چه احساسی داری … فکر می کنی چرا می تواند تو را به طور کامل درک کند؟ به این دلیل که او قدرت داشت و توانست؛ شک و ترس و رنج و حتی مرگ را شکست دهد، این اطمینان  و قوت قلب را به تو می دهد که هنوز هم قدرت دارد تو را از تمامی شک ها و ترس ها و رنج ها آزاد کند!

لطفا به این شهادت عالی و زیبا توجه کن: « سلام، شاید باور نکنید که امروز چه اتفاقی برای من افتاد! امروز صبح ساعت 4، برای رازگاهان بیدار شدم. کمی بی حوصله بودم و داشتم به این فکر می کردم که چطور آن را انجام دهم. اما روح القدس مرا شگفت زده کرد و از من خواست تا تمامی تمرکزم را روی ستایش و شکرگزاری بگذارم و به نیازهایم و وضعیت فعلی خودم فکر نکنم. درست بعد از اینکه  دعایم  تمام  شد… آرامش خداوند تمام وجود مرا در برگرفت و یکی از معجزاتی که بعد از آن، تجربه کردم لحظه ی بسیار زیبایی بود که با برادرم داشتم. مدت ها بود که به دلیل  یک سوتفاهم، رابطه ی ما قطع شده بود. واقعا ستایش خداوند بدون توجه به شرایط، زیباست. ایمیل شما اتفاقی که امروز برای من افتاد را تایید کرد. این لطف خداست که من را به شما و مجموعه ی عظیمی از ایمانداران وصل کرد.

از زمانی که به «هر روز، یک معجزه» پیوستم، همه چیز در زندگی ام به شدت در حال تغییر است آن هم به سرعت نور. خدا هر روز از طریق ایمیلی که شما برای من ارسال می کنید، صحبت می کند. لطفا این کار خوب و پربرکت  را ادامه دهید، در واقع این کار خداوند است که در نظر او بسیار زیبا  و شگفت انگیز است. به تازگی وقتی شهادت های “هر روز، یک معجزه” را مطالعه می کنم مرا به یک سطح دیگری از ایمان می برد. از شما بسیار متشکرم و ممنونم که هستید.

 دوست خوبم! اکنون بیا با هم به این سرود پرستشی زیبا گوش بدهیم که چطور عیسی از مرگ برخواست.

همچنین می خواهم تو را تشویق کنم؛ حس کنی همیشه در حضور خدا هستی. اینکه چقدر تو را درک کرده و می فهمد و این قدرت و توانایی را دارد که تمامی شرایط تو را در دست بگیرد.

پس در خداوند، شجاع و دلگرم و امیدوار باش.

بسیار برای من عزیز هستی و برایت دعا می کنم!

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.