عیسی شاهزاده صلح است!

عیسی شاهزاده صلح است!

خانه | Miracles | عیسی شاهزاده صلح است!

در کتاب مقدس، اشعیا باب 9، آیه ی 6، عیسی “شاهزاده صلح” نیز نامیده می شود.

کلمه ی “شاهزاده” براساس فرهنگ لغت، نامی است که نشان می دهد، شخص صاحب یک مقام یا دارای حاکمیت است. حاکم اصیل یک ایالت. عیسی دارای این عنوان است. خدای پدر، تمامی حاکمیت خود را با دادن عنوان شاهزاده به او عطا می کند.

اما کلمه ی “شاهزاده” به معنای پسرِ پادشاه نیز است. بنابراین، خداوند به ما یادآوری می کند که او حاکمی مقتدر است که بر روی زمین سلطنت می کند. عیسی، شاهزاده صلح است. تنها کسی که قادر است آرامش واقعی را برای تو به ارمغان آورد. فقط در اوست که می توان به آرامش حقیقی دست یافت.

صلح با خدا، اولین و مهمترین چیز است. عیسی، شاهزاده صلح نامیده شد، زیرا جانش را قربانی کرد تا تو را با خدا آشتی دهد.

وهمچنین آرامشی را که او به تو هدیه می دهد، در هیچ جا یافت نمی شود.

عیسی در یوحنا باب 14، آیه ی 27، گفت:« من هدیه ای نزد شما می گذارم و می روم. این هدیه، آرامش فکر و دل است. آرامشی که من به شما می دهم، مانند آرامش های دنیا بی دوام و زودگذر نیست.»

دوست عزیزم! به شهادت یکی از دوستان همراه ما توجه کن: « جلال و ستایش تنها از آن خداوند و نجات دهنده ام عیسی مسیح است. در تلاش بودم تا معنا و هدف زندگی ام را در دنیا پیدا کنم. همیشه احساس پوچی و حقارت و تنهایی می کردم. و هویتم را گم کرده بودم. من گوسفندی گمشده به دنبال مقصد بودم. تا اینکه به طور اتفاقی با «هر روز، یک معجزه» آشنا شدم و باعث شد که به ارزش و هویت خودم دست پیدا کنم و برای زندگی ام هدف داشته باشم. با بودن تمامی سختی ها و رنج ها در زندگی ام امید و هدفی جدید به دست آورده ام. زندگی خانوادگی من پر از شادی و صلح شد. اکنون می توانم عشق و محبت را از طرف همسر و پسرم دریافت کنم و دیگر احساس تنهایی نمی کنم. با اطمینان در مورد خدا صحبت می کنم. آیات و سخنان تسلی دهنده ی او را با دوستان و خانواده به اشتراک می گذارم. بارهایی که سالها بر دوشم بود، توسط پدر آسمانی برداشته شد. خداوندا از تو ممنونم، تا ابد نام تو را ستایش می کنم و عشقی را که به فرزندت داری، به همه اعلام می کنم. «هر روز، یک معجزه» از تو ممنونم.» دوست عزیزم! دعا می کنم با گوش داد به این سرود ستایشی، شاهزاده صلح را ملاقات کنی، و از او دعوت کنی تا پادشاه قلب و زندگی تو باشد.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.