عیسی حامی توست

عیسی حامی توست

خانه | Miracles | عیسی حامی توست

عیسی همیشه در کنار تو و حامی توست!

عیسی رفیق جان و روح تو است. همیشه حاضر است و هرگز دور نیست، او کسی است که تو را کاملا درک می کند. در لحظات سخت. عیسی خود را به عنوان یک دوست واقعی نشان می دهد که

 اگر روح تو غمگین است یا اگر در اعماق ناامیدی هستی، عیسی را به عنوان دوست خود انتخاب کن. او وفادار، صبور و دوست داشتنی است. امروز بیش از هر زمان دیگری، در هر شرایطی که هستی، او در کنار تو ایستاده است

تو در مسیر زندگی و چالش هایی که سر راهت قرار می گیرد، تنها نیستی.  تو تنها نیستی، هرگز تنها نیستی

دوست من! لطفا به شهادتی زیبا که عزیزی برایم ارسال کرده – توجه کن: «امروز روز شگفت انگیزی است! من تمام روز را دراز کشیده ام. چند ماه است که به دلیل کمردردهای عجیب و کسل کننده دیگر نمی توانم سر کار بروم. اما دیروز، آیات گرانبهایی از کتاب مقدس را برای من فرستادید، (عبرانیان باب 4 – آیه 16 یا یوحنا باب 15 – آیه 15)
من دوست خدا هستم! می‌توانم با جسارت، در دعا، نزد او بروم، زیرا می‌دانم هر چه از او بخواهم به من خواهد داد! چه با شکوه است که با وجود دردها، ایستاده ام و به خانواده ام در کارهای سختی که فقط یک پدر می تواند انجام دهد، کمک کردم. من این کار را انجام دادم زیرا از رفیقم عیسی قدرت گرفتم و او دعای من را اجابت کرد. امروز، به لطف کلام “هر روز یک معجزه “، با افتخار به خانواده ام کمک کردم، همانطور که یک پدر باید انجام دهد.» 

لطفا با من دعا کن: “عیسی جان، از وفاداری، دوستی، و حضورت سپاسگزارم. من با اطمینان کامل می دانم که تو هرگز مرا رها نمی کنی، دوست وفادار و واقعی من هستی. متشکرم خداوندم”

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.