عیسی، تو را همینطور که هستی دوست دارد!

عیسی، تو را همینطور که هستی دوست دارد!

خانه | Miracles | عیسی، تو را همینطور که هستی دوست دارد!

عیسی، تو را همینطور که هستی دوست دارد! 

امروز، تو را تشویق می کنم که این شهادت های زیبا، از عزیزانی که برای ما از طریق ایمیل ارسال کردند رو بخونی

  • –          ” دریافت نامه ای شخصی و آرامش بخش که به من یادآوری می کند خدا بسیار به من نزدیک است و من را دوست دارد، باعث تسکین، شادی و لذت است.”
  • –          ” اینکه هر روز پیامی دریافت می‌کنم که خطاب به من است، مرا تشویق می‌کند، قدم زدن با خدا را تجربه می‌کنم  و عزت نفسم را چند برابر می‌کند. من با خانواده ام در شهری که در آن ایمان داری وجود ندارد،  تنها هستیم. اما حضور خداوند را در زندگیمان حس می کنیم.”
  • –          ” هر روز با خواندن یک جمله دلگرم‌ کننده، قوت بخش از سوی شما، متوجه می‌شوم که محبت و برکت خداوند بر من بی‌اندازه است. من به دلیل تمام روابط ناموفقم، تنها بودم و احساس بی ارزشی می کردم، اما اکنون با ایمان به خداوند، زندگی خودم را ادامه می دهم. حالا می دانم که ارزشمند هستم، زیرا که فرزند خدا هستم. خیلی ممنونم! خداوند به شما خیر و برکت فراوان بدهد.”

از همه شما برای این شهادت‌ها متشکرم که بدون شک باعث تشویق سایر خوانندگان « هر روز یک معجزه » می‌شود!

بله، عیسی تو را همینطور که هستی دوست دارد.

دوست عزیز، در اینجا دعای زیبایی که مادر ترزا نوشته است را بخوان، او به تو یادآوری خواهد کرد که خداوند  شخصا بسیار عمیق تو را  دوست دارد.

« نگاه کن، من دم در ایستاده ام و در می زنم…»

این جمله کتاب مقدس، درست است. عیسی جان، تو شب و روز بر درگاه قلب من ایستاده ای. حتی وقتی گوش نمی دهم، حتی وقتی شک دارم که باشی، تو آنجا هستی. تو منتظر کوچکترین نشانه پاسخ از من هستی، حتی کمترین زمزمه دعوتی که به تو اجازه ورود می دهد. و می‌خواهی بدانم که هر وقت تو را دعوت کنم، تو می‌آیی. همیشه، بی‌شک، بی‌صدا و نادیده می‌آیی، اما با قوت و عشق بی‌پایان، و با آوردن عطایای فراوان روحت. تو با رحمت خود، با میل به بخشش و شفای من، و با عشقی فراتر از درک من  به سمتم می آیی. عشقی به اندازه عشقی که از خدای پدر دریافت کرده ای. آمین

” به همان اندازه که پدر مرا دوست داشته است، من نیز تو را دوست میدارم ”  ( یوحنا: باب 10، آیه 15 )

بله، خداوند میگه: من می‌آیم، وارد قلبت می شم. برای تسلی و قدرت دادن به تو، تا بلندت کنم و تمام زخم‌هایت را ببندم. من نور خود را بر تو تابان می‌سازم تا تاریکی‌ها و همه شک‌هایت را برطرف کنم. من با قدرت خودم می آیم تا بتوانم تو و همه بارهایت را حمل کنم. با لطفی که به تو دارم، قلبت را لمس می کنم و زندگی تو را متحول می کنم. و آرامش خود را، به جان تو می دهم.

من تو را عمیقا می شناسم. من همه چیز را در مورد تو می دانم. تمامی موهای سرت را شمرده ام. هیچ چیزی در زندگی تو برای من بی اهمیت نیست. من تو را در طول سالها دنبال کرده ام و همیشه دوستت داشته ام. حتی در سرگردانی هایت. من تک تک مشکلات تو را می دانم. من نیازها و نگرانی هایت را می دانم. و باید بگویم که بله، من از تمام گناهانت با خبر هستم. اما من دوباره به تو می گویم که دوستت دارم.  نه به خاطر کارهایی که کرده ای یا نکرده ای، تو را به خاطر خودت دوست دارم، به خاطر زیبایی و جایگاهی که پدرم با آفریدنت به شکل خود به تو بخشیده است. این جایگاهی است که همه اغلب فراموش می کنند، و زیبایی و مقام خودشون را با گناه لکه دار می کنند. اما من تو را همین طور که هستی دوست دارم. “

بله، خدا تو را همین طور که هستی دوست دارد و به دنبال این عشقی که او به تو داره میخواد روح تو رو روزانه احیا  کنه تا به شباهت او دربیای.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.