شاد باش!

شاد باش!

خانه | Miracles | شاد باش!

روزها می گذرند و هر روز با روز قبل متفاوت است و هر لحظه منحصر به فرد است و با خودش  شادی، اشتیاق، سوء تفاهم یا ناامیدی به همراه دارد. به زبان ساده، پشت سر گذاشتن لحظاتی که سخت هستند، بسیار دشوار است. با این حال، من شخصا انتخاب می کنم که تمامی نگاه و توجه ام به عیسا مسیح باشد. چرا؟ چون خدای من وفادار است! خدای من، خدای ما، یک سلاح با شکوه به ما امانت داده است… شادی خودش را!

 کتاب مقدس، نحمیا، فصل 8، آیه ی 10، تصویر زیبایی به ما می دهد: «وقتی مردم مطالب تورات را شنيدند، گريه كردند. پس عِزرای کاهن و نحميا كه حاكم بود و لاويان كه تورات را تفسير می‌كردند به قوم گفتند: در چنين روزی نبايد گريه كنيد! چون امروز روز مقدس خداوند، خدای شماست. نبايد غمگين باشيد، بلكه بايد جشن بگيريد و شاد باشيد، بخوريد و بنوشيد و از خوراک خود به فقرا بدهيد. اين شادی خداوندی، مايه قوت شما خواهد بود!»

و این کاری بود که مردم انجام دادند. درست زمانی که فکر می کردند  تنها کاری که باید انجام دهند گریه است. به خانه رفتند، جشن گرفتند و شادی کردند.

خداوند، می داند که دارد چه کاری انجام می دهد. زمانی که از تو می خواهد که شاد باشی در او شاد باش. شادی خداوند قوت ما است! خدا بهترین دوست تو در زمان ناامیدی و مشکل است.

از تو دعوت می کنم که به این سرود ستایشی زیبا گوش کنی و این حقیقت را اعلام کنی: ” شادی خداوند، شادی خداوند قوت من است!

دوست من! آیا امروز احساس ناامیدی یا شکست می کنی؟ شادی خداوند را دریافت کن! او یاری دهنده، قلعه ی مستحکم و دوست تو است. این شادی هدیه خداوند به توست.

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.