سرنوشت تو می تواند تغییر کند!

سرنوشت تو می تواند تغییر کند!

خانه | Miracles | سرنوشت تو می تواند تغییر کند!

در کتاب مقدس، ارمیا، باب ۲۹، آیه ی ۱۱، آمده است: “تنها من هستم که از سرنوشتی که برای شما تعیین کرده ام، آگاهم. سرنوشتی که برای شما رفاه و سعادت می آورد نه مصیبت، نقشه ای برای آینده ای که در انتظار آن هستید.”

دوست عزیز! نمی دانم خاطرات خوبی از درس دستور زبان فارسی داری یا خیر، اما امروز، می خواهم تو را برای یک لحظه به آنجا برگردانم. آیه ی روز ما با کلمه ی کوچکی شروع می شود که بسیار مهم است، اگرچه فقط چهار حرف است … کلمه ی “برای”. ممکن است به خاطر داشته باشی، “برای” یک حرف ربط هماهنگ کننده است. مانند کلمات “و”، “اما”، “يا”، “هنوز”، “نه” و … مردم اغلب از کلمه ی ربط “اما” استفاده می کنند. آنها به تو می گویند، این ایده ی خوبی است، “اما …” ! ممکن است بتوانی آن را بسازی، “اما …”! این شگفت انگیز است، “اما …”! اغلب یک “اما” وجود دارد. “اما” یک واژه ی کاملا وابسته به انسان بوده و اغلب منفی، محدود کننده و دلسرد کننده است. آیا درحال حاضر در زندگی خود با یک “اما” روبرو هستی؟ این کلمه ی کوچک به راحتی می تواند تو را از حرکت باز دارد … خدا در کلام خود، نمی گوید “اما”، می گوید «برای»! برای اینکه من افکاری را که نسبت به تو فکر می کنم می دانم …

همانطور که در یوحنا، باب ۳، آیه ی ١٦، آمده است: “« برای اینکه خدا جهان را آنقدر محبت کرد که پسر یگانه خود را داد تا هر که به او ایمان آورد هلاک نگردد، بلکه حیات جاویدان یابد.”

بله! خلاصه ای عالی از کل پیام کتاب مقدس، نیز با کلمه ی “برای” شروع می شود. «برای»، خدا و پسرش عیسی، را به دنیای گمشده و رو به مرگ و همچنین موقعیت های غیرممکن زندگی تو معرفی می کند.

«برای»، هماهنگی ای الهی است که در زندگی تو اتفاق می افتد … یاری خدا به کار گرفته می شود، فرشتگان او فرستاده شده و فیض او آشکار می شود. «برای»، پیوند خداست، پیوندی برای زندگی تو! در کل، “برای”، پیوند هماهنگ کننده ی الهی برای سرنوشت توست.

لطفا به این شهادت زیبا توجه کن: «خداوند قادر متعال را به خاطر “هر روز، یک معجزه” شکر می کنم. برای من بسیار مفید بوده و هست زیرا هر روز که ایمیلم را چک می کنم، پیامی تشویق کننده از طرف خدا برای من دارد که می گوید: می توانم همه ی کارها را از طریق عیسی مسیح انجام دهم، همچنین یادآوری می کند که خدا چقدر مرا دوست داشته و نقشه ی عالی و عظیمی برایم دارد. تمام آن پیام ها و دعاها مرا بنا می کند، حتی زمانی که دیگر حوصله ی قدم برداشتن ندارم … دانستن یا یادآوری اینکه خدا مرا دوست دارد و کسی در جایی برایم دعا می کند، به من شادی و اطمینان بیشتری می دهد که مهم نیست شیطان چه چیزی را به سمت من پرتاب کند، می توانم آن را انجام دهم. من بدون توجه به حمله، سرنوشت خود را در نام قدرتمند عیسی رقم خواهم زد. ممنون که زنده و حیات بخش هستی خداوندم. دعا می کنم که خداوند به شما برکت دهد. شما، خانواده و تیم تان را تقویت کند … صلح، حکمت، راهنمایی و محافظت او همچنان بر وجود همه ی شما خواهد بود در نام قدرتمند عیسی، آمین.»

دوست من! فکر می کنی ممکن است امروز کدام عبارتی که با “اما” شروع می شود در گوش تو زمزمه کند؟ “اما تو این و آن را کافی نداری …” “اما غیرممکن است …” “اما تو برای انجام این کار، خیلی پیری یا خیلی جوانی …” “اما این را از دست دادی …” به خداوند اجازه بده سرنوشتت را با ترکیب این هماهنگ کننده ی الهی، “برای”، تغییر دهد.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.