رویای خودت رو دنبال کن

رویای خودت رو دنبال کن!

خانه | Miracles | رویای خودت رو دنبال کن

رویای خودت رو دنبال کن!

زیرا ما، کار دست او هستیم که در مسیح عیسی، برای کارهای نیک آفریده شده ایم، چرا که خدا، از قبل آماده کرده بود، تا در آنها سیر کنیم. (کتاب مقدس، افسسیان، باب ۲، آیه ۱۰)

وقتی بزرگ شدی، میخواهی چه کاره شوی؟ چه کسی این سوال را نشنیده است؟

اگر این سوال را شنیده اید یا به آن پاسخ داده اید، مطمئن هستم که پاسخ هرگز چنین نبوده است: هیچ چیز – من چیزی نمی خواهم، من بدترین، در کلاس خود خواهم بود. من می خواهم کسی باشم که در همه چیز شکست می خورد.

البته که نه!

کودکان، این توانایی باورنکردنی را برای رویاهای بزرگ دارند. خیلی بزرگ! امید عمیق، خیلی عمیق!

اما در مورد شما، چطور؟  آیا آسمان رویای شما هنوز هم کوتاه و محدود است؟ و یا با گذشت زمان و به خاطر سختی ها و ناملایمت ها و یا سخنانی منفی یک نفر، از دنبال کردن رویای خود دست کشیده اید؟

دوست عزیز، فراموش نکن که روح خدا، در تو ساکن است. او می خواهد خلاقیت، انرژی و شادی خودش را، در زندگی شما جاری سازد، تا بتوانید آنچه را که برای انجام آن متولد شده اید به انجام برسانید. توانایی ها و موهبت ھایی که دارید، چه در نیروی انسانی، چه در زمینه فناوری اطلاعات، و یا کار با کودکان، در زمینه پزشکی، هنرهای خلاقانه، مدیریت منزل، فروش، خدمات اجتماعی و… از طرف خداوند به شما سپرده شده است.

او تو را اشتباه، انتخاب نکرده است. او به تو اعتماد دارد و روی تو حساب باز کرده است. خداوند در هر قدم، تو را راهنمایی می کند. او خیلی نزدیک تو زندگی میکند، به صدای کوچکی که به تو می گوید؛ هرگز کار مهمی انجام نخواهی داد، گوش نده – این یک دروغ است.

تو خدای بزرگی داری، پس بزار دوباره رویاهای بزرگ داشته باشی. بر روح او تکیه کن، چهره او را جستجو کن، و او را تجلیل کن، و مملو از شادی شو، در حالی که کارهایی را که او از قبل برای تو آماده کرده است، انجام می دھی.

پس بیا با من دعا کن:  پدر، می دانم که تو، رویاهای شگفت انگیزی برای من داری و از آنها دست نکشیده ای. اما با گذشت زمان، امید من به تحقق رویاها کم شده است، حرف مردم و چیزهای دیگر، باعث شده این رویاھا در زندگی من، کم رنگ شود. امروز، من تصمیم می گیرم که دوباره به خودم اجازه دھم، رویاهایم را دنبال کنم. من به شما اعتماد دارم. در نام عیسی مسیح، آمین.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.