رنج ها رو به برکت تبدیل کن!

رنج ها رو به برکت تبدیل کن!

خانه | Miracles | رنج ها رو به برکت تبدیل کن!

آیا تا به حال در مورد پسر بچه ی کوچکی به نام جی دن هایس (Jaden Hayes) چیزی شنیده ای؟ او کودکیِ سختی داشت. در چهار سالگی پدرش را از دست داد و دو سال بعد از این سوگ، با جسم بی جان مادرش، در حالی که در خواب مرده بود، مواجه شد. اطرافیان برایش بسیار ناراحت بودند و با غصه به او نگاه می کردند.

اما جیدن که از دیدن چهره های غمگین در اطراف خود خسته شده بود، به فکر راهی افتاد تا بقیه را خوشحال کند. با خودش فکر کرد که اگر به دیگران لبخند بزند، آنها هم احتمالا همین کار را می کنند. طبق این فکر، او و عمه اش که در یکی از شهرهای آمریکا زندگی می کردند؛ کاری را آغاز کردند. آنها به افرادی که در خیابان غمگین به نظر می رسیدند، نزدیک می شدند. این پسر بچه به آنها لبخند می زد و گاهی اوقات حتی یک اسباب بازی کوچک به آنها هدیه می داد.

رسانه ها این موضوع را مطرح کردند؛ مردم هم شروع به ارسال عکس از لبخند ها و هدیه های آن پسر بچه کردند. می توان گفت یک جنبش ملی از این اتفاق شکل گرفت!

ممکن است از خودمان بپرسیم، چطور یک پسر بچه که همه چیز خود را از دست داد، توانست این همه دهنده باشد؟

وقتی شرایط دردناکی رخ می دهد، اغلب افراد می توانند کاملاً در غم و اندوه و انزوا فرو بروند. با این حال، من معتقدم که خدا می تواند راه دیگری را نشان بدهد. راهی که مانند راه جیدن متفاوت است. خداوند می تواند به تو کمک کند که با فیض او در عیسی مسیح از این آزمایش عبور کنی! بله دوست من، خدا می تواند درد تو را همان طور که در کتاب مقدس نوشته شده، به شادی تبدیل کند.

در ارميا باب 13، آیه 01 تا 41 آمده است: «… زيرا خداوند همهٔ ایشان را تسلی خواهد داد و غم و غصهٔ آنها را به شادی تبديل خواهد كرد…»

یکی از همراهان کلیسا به سادگی از همین تجربه برای ما این طور نوشته است: “هر روز، یک معجزه” برای من الهام بخش است و غصه و ناراحتی های من را به شادی تبدیل می‌کند. من با اشتیاق پیام های شما را دنبال می کنم.”

دوست من! آیا می‌خواهی امروز در این مورد با هم دعا کنیم؟… “خداوندا، تو می‌دانی در چه شرایطی هستم… چه چیزهایی را گم کرده‌ام و چه چیزهایی از دست من خارج شده است. خداوندا تو خوب می دانی که این شرایط چقدر برای من سخت است، اما می دانم که تو نقشه ای عالی برای من داری و حتما راهی فراهم می کنی… خداوندا، به من نشان بده که چگونه رفتار کنم و چطور درد و ناراحتی ام را به شادی تبدیل کنم؛ و یا حتی مایه دلگرمی و برکت دیگران شوم! در نام عیسی دعا کردم، آمین.»

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.