رسیدن به خط پایان پیش روی توست!

رسیدن به خط پایان پیش روی توست!

خانه | Miracles | رسیدن به خط پایان پیش روی توست!

 بازی های المپیک هر چهار سال یکبار برگزار می شوند. ورزشکاران با تمامی استعدادها و مهارت های خاصی که دارند در رشته های اصلی از سراسر جهان  در این مسابقات شرکت می کنند و به موفقیت های بزرگی دست پیدا می کنند. یکی از این مهارت های خاص، ماراتن، دوی طولانی مدت بیش از 41 کیلومتر  است که نیاز به تمرین و مقاومت جسمانی و روانی زیادی دارد…

تصور کن، همین ورزشکاران  که تلاش می کنند مسابقه خود  را به پایان برسانند، لباس های بسیار سنگین پوشیده و کوله پشتی را هم بر روی شانه های خودشان حمل کنند. استعداد، آمادگی و رویایی که برای برنده شدن دارند هم فایده ی چندانی برایشان نخواهد داشت. زیرا باری را حمل می کنند که باعث می شود سرعت و توانششون بسیار کم شود.

دوست من! تو نیز مسابقه ای برای برنده شدن داری. کلام خدا، کلیدهای رسیدن به موفقیت و پیروزی را به تو پیشنهاد می کند…

در کتاب مقدس، رساله ی عبرانیان، باب 12، آیه ی 1، آمده است: «پس حال که در این میدان مسابقه، چنین گروه انبوهی از ایمانداران را داریم که برای تماشای ما گرد آمده اند، بیایید هر آنچه را که سبب کندی یا عقب افتادن ما در این مسابقه می شود، از خود دور کنیم، و با صبر و شکیبایی در این میدان بسوی هدف بدویم.»

در این راستا چند مرحله وجود دارد که باید با دقت انجام دهی:

  • بارها و وزن هایی که حمل می کنی  را کنار بگذار.
  • از گناه دوری کن.
  • تمامی نگاه و توجه خودت را به عیسی بده و بدو!

خط پایان پیش روی تو است! از امروز اجازه نده اتفاقات گذشته در حال و آینده ی تو تاثیر بگذارند. چون آینده ی تو در خداوند روشن و واضح است. با پشتکار بدو تا برنده شوی و به خط پایان برسی!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.