رابطه ی خود را با خدا گسترش بده!

رابطه ی خود را با خدا گسترش بده!

خانه | Miracles | رابطه ی خود را با خدا گسترش بده!

آیا تو هم وقتی به خدا نگاه می کنی، از شادی می درخشی؟

 من مطمئن هستم که متوجه شده ای مردم در فضای مجازی با انواع چالش ها روبرو هستند. به عنوان مثال، چالش سطل یخ که چند سال پیش وجود داشت. زمانی که مردم سطل های آب یخ را روی سر خود می ریختند و سپس دیگران را به انجام همین کار دعوت می کردند. هدف، ارتقاء آگاهی در مورد بیماری لو-گریگ (ALS) بود و بسیاری از افراد مشهور از جمله اوباما در این چالش شرکت کردند.

 زمانی، یکی از دوستانم که در یک کشور سردسیر زندگی می‌کند، از من خواست که در وسط زمستان برای یک هدف خوب در رودخانه ای بپرم.  باید اعتراف کنم که این کار را نکردم، اما به دوستان دیگرم که انجام دادند تبریک می گویم!

 امروز، من می خواهم نوع متفاوتی از چالش را به تو معرفی کنم. من معتقدم که این برای تو مفید خواهد بود و به تو کمک می کند تا رابطه خود را با خدا گسترش دهی.

در کتاب مقدس، مزمور 34، آیه ی 5، آمده است: «مظلومان به سوی او نظر كردند و خوشحال شدند؛ آنها هرگز سرافكنده نخواهند شد.»

 بنابراین چالش اینجاست: در طول امروز و تا پایان این هفته افکار خود را به عیسی معطوف کن!  تا چند وقت؟ هر ساعت، یا هر 15 دقیقه؟ این به خود تو بستگی دارد!

برای یادآوری می توانی اعلانی را روی تلفن خود تنظیم کنی. به یاد دارم، یک بار برای چندین روز این کار را انجام دادم و تلفنم هر یک دقیقه یک پیام “یاد آوری” می داد. اما حداقل من همیشه در مورد عیسی فکر می کردم و بی وقفه دعا می کردم.

 بنابراین، اگر در چند روز آینده در این چالش شرکت کنی، خواهی دید که گذراندن وقت با خداوند و حفظ رابطه با او در طول روز، بهترین راه برای حفظ آرامش و شادی است.

به شهادت یکی از همراهان عزیز ما توجه کن: “من هر روز صبح بسیار پر انگیزه تشویق می شوم تا روزم را آغاز کنم زیرا می دانم از سوی خداوند به عنوان خادم، فرزند و مهم تر از همه، دوست او انتخاب شده ام.  من چند روزی صبح ها افسرده، خسته، ناامید و گیج از خواب بیدار می شدم اما وقتی ایمیلم را باز می‌ کردم و کلامی از خداوند دریافت می‌ کردم می دیدم که فقط خداست، که روز من را متفاوت می کند. می دانم که فریاد و دعای مرا می شنود. من برای “هر روز، یک معجزه” از شما بسیار سپاس گزارم. به عنوان فردی ایماندار، در زندگی خود با چالش های زیادی روبرو هستم.  من یک رگ بریده شده از او هستم که باید شفا یابد و کامل شود.  من به یک مشوق نیاز دارم که از نظر روحی با من ارتباط برقرار کند و این اوقات من را آرام و شگفت‌انگیز می‌سازد. از شما ممنونم، برکت خدا با شما باشد.»


مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.