خدا می خواهد، روح تو را احیا کند.

خدا می خواهد، روح تو را احیا کند.

خانه | Miracles | خدا می خواهد، روح تو را احیا کند.

خدا می خواهد، روح تو را احیا کند.

در این روزهایی که همه جای دنیا ناآرامی های زیادی وجود دارد و اقدامات تروریستی و خرابکاری های مختلف در سراسر جهان، باعث ترس و وحشت بسیاری شده است. می‌خواهم پیام امیدبخشی را در مورد خدایی که می‌خواهد روح تو را احیا کند، با شما به اشتراک بگذارم:

آیا در شرایطی قرار داشتید که احساس دلسردی، فرسودگی، شک و تردید را تجربه کنید؟ گویی که از خطرات روزمره زندگی، آزمایش ها، بیماری ها و چالش ها، سخت خسته شده باشید؟

من هم این تجربه ها را داشتم.

اما همانطور که کتاب مقدس می گوید؛ عیسی، شبان خوب تو، می خواهد تو را در کنار آب های آرام هدایت کند.

او مرا در مرتع های سرسبز می خواباند. و مرا به کنار آبهای آرام هدایت می کند. ” (کتاب مقدس: مزمور23، آیه 1و2)

عیسی می خواهد تو را با روح القدس پر کند تا زندگی تو مملو از ستایش خداوند شود. او مشتاق است که تو را شاداب و تازه ببیند، تا از نعمت های او لبریز شوی، گویی رودخانه ای از آب زنده در تمام وجود تو جاری است.

در کتاب مقدس: یوحنا، باب 7،  آیه 37 – 38 اینطور می خوانیم:

‘روز آخر كه مهمترين روز عيد بود، عیسی با صدای بلند به مردم فرمود: «هر كه تشنه است، نزد من بيايد و بنوشد. چنانكه كتاب آسمانی می‌فرمايد، هر كه به من ايمان بياورد، از وجود او نهرهای آب زنده جاری خواهد شد.» ‘

اما او این را در مورد ایماندارانی گفت که در روح  او را خواهند پذیرفت.

خدا می خواهد روح تو را احیا کند. او می خواهد تمام آنچه را که شیطان، توسط گناه از تو دزدیده است، به تو پس دهد. خداوند با بخشش تو، ایمان و شجاعت تو را احیا می کند! فقط او می تواند به تو نیروی تازه ای بدهد. من دعا می کنم و معتقدم که او همین الان هم شروع به انجام این کار برای تو کرده است!

در اینجا دعای من برای تو،  که این متن را می خوانی، این قسمت از کتاب مقدس است: ” پس توبه کنید، از گناهانتان دست بکشید و به سوی  خدا بازگردید تا بخشیده شوید و دوران آسودگی از جانب خداوند فرا برسد. و بار دیگر عیسی را، که همان مسیح  شماست، باز بفرستد.” ( کتاب مقدس : اعمال،  باب 3: آیه 19 و 20 )

 آیا احساس تشنگی می کنی؟  نزد عیسی بیا و بنوش!  او می خواهد روح تو را احیا کند.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.