خدا شرایط تو را تغییر می دهد.

خدا شرایط تو را تغییر می دهد.

خانه | Miracles | خدا شرایط تو را تغییر می دهد.

کلام خدا در ارمیا، باب 29، آیه ی 11 می گوید: «تنها من هستم که از سرنوشتی که برای شما تعیین کرده‌ ام، آگاهی دارم. سرنوشتی که برای شما رفاه و سعادت می‌ آورد نه مصیبت؛ نقشه‌ ای برای آینده‌ ی تو دارم که در انتظار آن هستی.»

اگر به زندگی ات نگاه کنی، بارها و بارها دیده ای که خداوند برای دریافت رحمت، حقیقت و برکت برای تو برنامه هایی را در نظر گرفته است.

اما گاهی اوقات، آزمایش های زندگی، ما را به شرایط دردناکی می کشاند؛ و ممکن است در بیماری، بی عدالتی، ازدواجی ناموفق و یا فقدان عزیزان مان غرق شویم.

گاهی اوقات ممکن است از خودمان بپرسیم: خدا کجاست؟

کتاب مقدس، در مزامیر، باب 34، آیه ی 19، به ما می گوید: «مشکلات شخص عادل زیاد است، اما خداوند او را از همه ی مشکلاتش می‌رهاند.»

دوست من، امروز از تو دعوت می کنم که به یاد داشته باشی شرایط سختِ زندگی ات همیشگی نیست، چرا که خداوند آن را تبدیل خواهد کرد.

او نجات دهنده ی توست. او قادر است فراتر از زخمی که تو چشیده ای، را تحمل کند و راهی برای رهایی تو ایجاد کند. ایمان داشته باش که زندگی تو با آسیب به پایان نمی رسد، بلکه خداوند از آسیب ها استفاده می کند تا ما را وارد نقشه هایی کند که برای مان تدارک دیده است.

دوست من، خدا در زندگی ات مکث کوتاهی ایجاد کرده تا به تو بگوید: “دوباره شروع کن”. پس مسیر زندگی ات را رو به جلو ادامه بده، چرا که خدا به تو ایمان دارد و همین می تواند مایه ی آرامش تو باشد.

از تو دعوت می کنم به شهادت یکی از همراهان توجه کنی:

«خدا را به خاطر پیام های “هر روز، یک معجزه” شکر می‌ کنم، چون پیش تر افسرده بودم. وقتی احساس ناراحتی می‌ کنم، “هر روز، یک معجزه”، کلام خدا را به من یاد آوری می‌ کند و این در من قوت و امید ایجاد می کند. احساس می کنم خدا با پیام های روزانه اش با من صحبت می کند. او هرگز از من دست نمی کشد و باعث می شود باور کنم که برنامه ی او بهترین است. من موفق می شوم و آینده ای روشن تر و زندگی ای زیباتر در دستان او دارم. از حمایت و دعای شما از طریق پیام های روزانه ی “هر روز یک معجزه” سپاسگزارم. برکت خداوند با شما باشد و بماند.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.