خدا از نیازهای تو آگاه است!

خدا از نیازهای تو آگاه است!

خانه | Miracles | خدا از نیازهای تو آگاه است!

حتی اگر خودمان را شهروند درجه یک ملکوت خداوند ​​بدانیم، ولی در حال حاضر، در دنیایی هستیم که باید قبض ها، اجاره خانه، هزینه های خودرو، بیمه و غیره را پرداخت کنیم…

هزینه ها بخشی از واقعیت های زندگی هستند. گاهی اوقات، فکر کردن به نیازهای مالی می تواند همه افکار دیگر را تحت تاثیر خود قرار دهد؛ یا شادی تو را از بین ببرد و ایمانت را تحت تاثیر قرار دهد… یا حتی ممکن است احساس کنی تحت فشار شدید هستی.

به یاد داشته باشیم، خدا در مزمور 132، آیه 15 گفته است: «آذوقهٔ اين شهر را بركت خواهم داد و فقيرانش را با نان سير خواهم نمود.» همچنین در لوقا باب 12، آیه های 27 و 28 نوشته شده: «گلهای وحشی را بنگريد كه چگونه رشد و نمو می‌كنند! نه نخ می‌ريسند و نه می‌بافند. با وجود اين، حتی سليمان پادشاه نيز با آن همه شكوه و جلال، همچون يكي از اين گلها آراسته نبود! پس اگر خدا به فكر پوشاک گلهاست، گلهايي كه امروز سبز و خرّمند و فردا پژمرده می‌شوند، آيا به فكر پوشاک شما نخواهد بود، ای سست ایمانان؟! »

خداوند تک تک نیازهای تو را به خوبی می داند. او می خواهد و می تواند آنها را برطرف کند! او هرگز تو را فراموش نکرده و تنها نخواهد گذاشت.

یکی از همراهان کلیسا برکت زندگیش را اینگونه توصیف کرده و برای ما نوشته: «در زندگیم برکت خداوند را حس می کنم… همین که هر روز صبح از خواب بیدار می شوم، یک برکت است… همچنین با وجود مشکلات مالی، قبض های من پرداخت می شوند. من واقعا به خداوند اعتماد دارم و معتقدم سختی ها و تلاش های من پله هایی برای آموزشم هستند. من بر وعده ی خداوند که گفته هرگز مرا ترک و رها نمی کند، چشم دوخته ام. می دانم بهترین ها برای من در راهند.”

دوست من، کلام خدا و وعده های او را در زندگی خودت حفظ کن! او برکت دهنده ی توست، در همه چیز، از جمله در برکت دادن به مسائل مالی تو!


مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.