تو در مقابل ناملایمات زندگی، مجهز هستی!

تو در مقابل ناملایمات زندگی، مجهز هستی!

خانه | Miracles | تو در مقابل ناملایمات زندگی، مجهز هستی!

مطمئن هستم، تو هم مثل من می‎دانی که زندگی مسیحی همیشه در پیروزی قدم زدن و اوقاتی آسان داشتن نیست! اما ما تجهیز شده ایم که در مقابل سختی‎ ها حتی در هر مصیبت و تنگی ای محکم بایستیم!

همانطور که در کتاب مقدس، مزمور 118، آیه‎ی 17 آمده است: « من نخواهم مرد، بلکه زنده خواهم ماند و کارهای خداوند را برای همه تعریف خواهم کرد.

دوست عزیز! ایمان دارم که تو با آرامش، شادی و پیروزی از سختی‌‎ ها و چالش‎ های زندگی عبور می‎کنی، نگاه و عکس‎ العمل تو به سختی ‎ها باعث می‎شود که مردم و اطرافیانت سوال کنند که این آرامش از کجاست؟ راز تو چیست؟

● این وعده‎ ی خداست که در کلام می گوید: همه چیز با هم برای خیریت شما در کار است!
ما می‎دانیم که خدا همه چیز‎ها را برای خیریت کسانی به کار می‎برد که او را دوست دارند و فراخوانده شده ‎‎اند تا خواست او را انجام دهند. (لطفا به رومیان باب 8، آیه‎ی 28 مراجعه کن.)

● این کلام خداست که به تو اطمینان می دهد، خدا همیشه در کنارت است. طبق تثنیه باب 20، آیه 4: « چون خداوند، خدایتان همراه شماست. او برای شما با دشمنانتان می جنگد و به شما پیروزی می بخشد.»

● این کلام خداست که تو را راهنمایی می کند و قدرت می‌بخشد. طبق مزمور 119، آیه 105: «کلام تو چراغ راهنمای من است! نوری است که راه را پیش پایم روشن می سازد!»
● این حضور روح القدس است که همیشه با تو است و در زندگی تو کار می کند. طبق یوحنا باب 14، آیه 17:« این پشتیبان و تسلی بخش همان روح القدس است که شما را با تمامی حقایق آشنا خواهد کرد. مردم دنیا به او دسترسی ندارند، چون نه در جستجوی او هستند و نه او را می شناسند. ولی شما در جستجوی او هستید و او را می شناسید، چون او همیشه با شماست و در وجود تان خواهد بود.»

بله دوست من! تو مجهز به این حقایق هستی که در هر شرایطی کار عظیم خدا را در زندگی خودت ببینی و به او توکل کنی.

امروز با من اعلام کن… «من سعادتمندم چرا که فرزند شاه شاهان و وارث خدای متعال هستم. زندگی ام در دست کسی است که همه چیز را آفریده. من در پناه خدای متعال هستم که مسلط بر تمامی شرایطم است. همواره با من است و هرگز مرا ترک و رها نمی کند. در نام عیسی، آمین»

مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.