تقسیم معجزه ها

تقسیم معجزه ها

خانه | Miracles | تقسیم معجزه ها

بیا معجزه ها را با هم تقسیم کنیم!

مرسی که هر روزه وفادارانه “هر روز، یک معجزه” رو می خونین! وقتی ایمیل هایی که از شما دریافت می کنم را می خوانم، متوجه میشم که پیغام های روزانه ای که برای شما می نویسم ایمانتون را رشد میده، تشویقتون می کنه و بسیار بهتون برکت میده. اما در بعضی ایمیل ها شخصا شاهد این هستم که معجزه هایی رو تجربه می کنید! در اینجا چند شهادت را با شما به اشتراک میگذارم که برای من فرستاده شده:

  • از زمانی که در “هر روز، یک معجزه” ثبت نام کرده ام شرایط زندگی ام تغییر کرده است. قبلا همیشه مایوس و غمگین بودم. شما من رو تشویق کردید تا به خداوند نزدیک تر بشم چرا که او تنها درمان و راه حل برای همه چیز هست. این موضوع لبخند را به زندگی من آورده است! به همین دلیل من نیز این مطالب را بر روی فیس بوک به اشتراک گذاشتم تا لبخند را به زندگی دوستانم نیز وارد کنم.
  • هر بار که ایمیل های “هر روز، یک معجزه” را دریافت می کنم آنها را برای دوستانم نیز می فرستم. شهادت ها و واکنش های هیجان انگیزشان من را شگفت زده می کند و به همین دلیل از خداوند متعال ممنونم. پیغام های شما همیشه درست به موقع می رسد!
  • به خاطر برکتی که از ایمیل شما گرفته بودم؛ امروز توانستم به یکی از همکارانم که دچار افسردگی بود کمک کنم. خداوند هر روزه از طریق “هر روز، یک معجزه” با من حرف می زند. او با قلب من حرف میزند و در جنگ های روزانه ی زندگی مرا راهنمایی و هدایت می کند. خداوند دائما به من قوت می بخشد و از من محافظت می کند.

دوست عزیز، من ایمان دارم و اعلام می کنم که تو هم در آینده ای بسیار نزدیک معجزاتی به همین شکل که در بالا خواندی را تجربه می کنی!

بیا معجزه ها را با هم به اشتراک بگزاریم!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.