تغییر با یک دعا

تغییر با یک دعا

خانه | Miracles | تغییر با یک دعا

تغییر با یک دعا

بیشتر از 10 سال پیش، تیم ما تصمیم گرفت، وب سایتی رو تاسیس کنه. روز بعد یک گروه آمریکایی از سایت ما بازدید کردن و در طول بازدیدشون، همراه با ما دعا می کردن. یکی از اونها در دعای خود اینطور گفت که من هرگز فراموش نمی کنم:

“خداوندا دعا می کنم این سایتی که امروز شروع به فعالیت کرده تاثیر جهانی داشته باشه. دعا میکنم که زندگی ها رو در کشور چین، کشورهای عربی، و تمام جهان، تغییر بده. دعا میکنم میلیون ها نفر از طریق این سایت نجات پیدا کنن و به سوی تو بیان و کارهای عظیمی توسط اون با دستان تو به انجام برسه.”

در طول این دعا من با خودم گفتم: “اوه این آمریکایی ها همیشه بزرگ فکر می کنن! این مرد که دعا می کنه متوجه نیست که تمام جهان نمی تونن به زبان فرانسه حرف بزنن! در اون لحظه، من فقط به مانع زبان فکر می کردم و به دعای او تمرکز نکردم. هرگز تصور نمی کردم که چند هفته بعد ما ورژن زبان هلندی و بعد آلمانی، سپس چینی و در سال بعد عربی و بعد فارسی رو آغاز کنیم. همچنین تصور نمی کردم این سایت در بسیاری زبان های مختلف دنیا، قلب انسان ها رو لمس کنه و زندگی بسیاری رو تغییر بده. اما خدا می دونست و روح خدا این دعا رو به قلب اون عزیز الهام کرد!

دوست عزیز؛

 یک دعا میتونه همه چیز رو تغییر بده. یک دعا میتونه تو رو به سمتی ببره که هرگز تصور نمی کنی!

بله، خداوند «… قادر است بوسيلهٔ آن قدرت عظيمي كه در ما کار می‌كند، برای ما كارهايی بسيار فراتر از خواست و اميد و فكر ما انجام دهد.» کتاب افسسیان باب 3 شماره 20 (از ترجمه تفسیری کتاب مقدس)

از تو دعوت میکنم که امروز این کلام رو اعلام کنی:

“خداوندا، ممنونم که من رو همینطور که هستم آفریدی، و از تو ممنونم برای مسئولیت هایی که پیشاپیش برای من آماده کردی. امروز انتخاب می کنم تا در راهی که تو برای من مهیا کردی قدم بردارم، و ایمان دارم تو بی نهایت فزونتر از آنچه رو که میتونم تصور کنم، انجام خواهی داد! در نام عیسی مسیح. آمین.”

یک دعا می تواند همه چیز را تغییر دهد!

مطالعه مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.