تسلیم خداوند باش!

تسلیم خداوند باش!

خانه | Miracles | تسلیم خداوند باش!

تسلیم شدن کلمه ای است که اغلب، بار معنایی منفی دارد، که در آن رها کردن و یا تسلیم شدن باعث آرامش یا شادی نمی شود، اما گاهی اوقات واقعاً این چنین است…

دوست من! ممکن است در موقعیتی قرار بگیریم که در حال نبرد اشتباهی هستیم. این مشکل به این دلیل است که ما قدرت و توجه خود را بر روی میدانِ جنگیِ اشتباه متمرکز می‌ کنیم… همه ما برای توسعه برنامه‌ ها، به ارائه راه حل هایی تحریک می‌ شویم و در نهایت خود را به مشکل می‌ اندازیم. ما به جای تکیه بر کلام و روح خدا با ذهن خودمان تصمیم می گیریم و می جنگیم.

و سپس به خدا می گوییم: «چرا؟ آیا تو بهتر از هرکسی نمی دانی به چه چیزی نیاز دارم؟ شرایط را نمی بینی؟ چرا این دری را که باز کردن آن برای تو آسان است، باز نمی‌ کنی؟»

اما باید بدانیم که خدا دانای مطلق است… او همه چیز را می داند. پس او آگاه است که چرا  راه  را می بندد…

خداوند قادر مطلق است… او می تواند هر کاری انجام دهد. بنابراین او می تواند عمل کند…

اما این خدایی که همه چیز را می داند و هر کاری می تواند انجام دهد، همان خدایی است که تو را بیشتر از هر چیزی دوست دارد! و از سر محبت، او می داند که چرا اجازه می دهد “این در” بسته بماند…

کتاب مقدس، امثال، فصل 3، آیه های 5 و 6 می گوید: «با تمام قلب خود به خداوند توکل کن و بر عقل خود تکیه مکن. در تمام راه های خود او را بشناس و او راه های تو را هدایت خواهد کرد.» 

دوست عزیز! تسلیم بودن خداوند را خشنود می کند، زمانی  که از مبارزه برای اجرای نقشه های خود دست برداری و کاملاً خود را به خداوند متعال بسپاری. یعنی خواستن چیزی که خدا می خواهد. یعنی تصمیم بگیری که از مبارزه با او دست برداری و به جای آن بپرسی: «خداوندا، می‌خواهی به من چه بگویی؟ چه چیزی می خواهی به من یاد بدهی؟ چگونه می‌خواهی از من استفاده کنی؟»

 اگر نیاز داری که تسلیم خداوند شوی و اراده ی خود را به او بسپاری، از تو دعوت می‌کنم که با من دعا کنی…

«خداوندا، اراده ی تو برنامه ای عالی برای زندگی من است! از تو می خواهم که قلب ام را ازحضور ات پر کنی… اراده ات در من انجام شود! به من کمک کن تا از جنگیدن برای رسیدن به آنچه می خواهم دست بردارم. مرا هدایت کن تا با آگاهی کامل زندگی کنم که اگر چیزی لازم باشد، طبق برنامه ی الهی تو اتفاق خواهد افتاد. تنها کاری که باید بکنم این است که تو به من می گویی… بقیه ی کار را تو انجام می دهی! به نام عیسی، آمین.»

دوست من! امروز، به این سرود گوش کن و بدان با تسلیم برنامه ی خود به خداوند، همیشه پیروز هستی!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.