تبدیل دیگران

عاملی برای تبدیل دیگران باش

خانه | Miracles | تبدیل دیگران

عاملی برای تبدیل دیگران باش

دوست عزیز، عاملی برای تبدیل دیگران باش…

  • ●       “هر روز، یک معجزه” باعث شده بفهمم که چقدر در نگاه خداوند ارزشمند هستم. من آن کسی هستم که خداوند می گوید نه خودم و نه دیگران. توسط پیغام های “هر روز، یک معجزه” یاد گرفتم از نگاه خداوند به خودم نگاه کنم، همچنین یاد گرفتم در شرایط سخت استوار و محکم بمانم. فهمیدم من دیگر تنها نیستم. هر روز صبح با خواندن پیغام های شما قوت و انرژی می گیرم…
  • زمانی که ذهنم پر از افکار منفی نسبت به زندگی ام بود، خواهری در مورد “هر روز، یک معجزه” با من حرف زد. از وقتی که شروع به خواندن پیغام ها کردم زندگی ام در حال تغییر هست و هر روزه به خداوند نزدیک تر می شوم. تمام آن افکار منفی حالا دیگر ناپدید شده اند و من در اعتماد به خدا ساکن هستم.
  • واقعا از شما ممنونم. من امروز از شادی در حال اشک ریختنم. من نزد خدا دعا می کردم، به او راجع به مشکل زندگی ام گفته بودم و منتظر جواب خداوند بودم که امروز او از طریق شما جواب مرا داد. حالا می دانم که کنترل این اوضاع کاملا در دستان خداست  و راه حل مشکلم نزد خداوند است. او از این طریق جلال خواهد یافت و مرا در سطح روحانی ای می برد که دیدن معجزه هایش جزئی از برنامه زندگی ام شود. آمین.

از شما ممنونم که از آنچه خداوند در زندگی شما انجام میدهد برای من نوشتید خیلی خوشحال هستم. تمامی جلال از آن عیسی باشد! به خواندن پیغام ها ادامه دهید و آنچه خدا در قلبتان قرار می دهد را در عمل انجام دهید، آنگاه محبت او را به اطرفیان نیز نمایان می سازید. هر چند که با تقسیم کردن تجربه هایتان از خداوند این کار را عملا انجام دادید!

دوست عزیز، خداوند ما را تبدیل می کنه تا بتوانیم برای دیگران نیز منبع الهام و تبدیل باشیم. آیا تا به حال فکر کردی که خداوند داره از تو یک مامور می سازه برای ایجاد تبدیل در زندگی دیگران؟

بیا مامور خداوند برای تبدیل زندگی دیگران باشیم!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.