بیشتر عشق بورز… بیشتر ببخش.

بیشتر عشق بورز… بیشتر ببخش.

خانه | Miracles | بیشتر عشق بورز… بیشتر ببخش.

آیا در دوران کودکی، از معلم خود جمله «بیشتر تلاش کن» را شنیده ای یا در کارنامه ات، آن را دیده ای؟ شاید خیلی دلگرم کننده نبوده است… به خصوص اگر بیش از یک بار دیده یا شنیده باشی.

اما برای لحظه ای با من تصور کن، خداوند به آرامی در گوش تو زمزمه می کند: «تو می توانی بهتر عمل کنی، زیرا من در تو هستم … و به تو کمک می کنم.»

بله، این یک تشویق واقعی است!

به این مطلب توجه کن! در کتاب مقدس می خوانیم، خداوند جهان را در شش مرحله آفرید. پس از هر یک از پنج قدم اول، او با گفتن «خیلی خوب است!» به خود تبریک گفت. او روز ششم را با خلقت زن و مرد به پایان رساند… آن وقت خدا دید که بسیار خوب است. خدا حتی بهتر از روزهای دیگر عمل کرده بود!

« آنگاه خدا به آنچه آفریده بود نظر کرد و کار آفرینش را از هر لحاظ عالی دید. شب گذشت و صبح شد. این، روز ششم بود.»(در این مورد می توانی به کتاب مقدس، پیدایش، باب 1، آیه ی 31، مراجعه کنی.)

حالا تصور کن، در شرایط روزانه‌ ات، خدا به تو می‌گوید: «تو می‌توانی حتی بهتر هم عمل کنی!» وجودت پر از شادی و شهامت می شود و تشویق می شوی، حتی فراتر بروی؛ بیشتر عشق بورزی! بیشتر خدمت کنی! و بیشتر ببخشی!

 مطمئنا می خواهی این کار را قبل از هر چیز، برای خدا انجام دهی، و از او بشنوی که با جمله «بسیار خوب است.» به تو تبریک می گوید و تشویقت می کند که این  عمل را به صورت یک عادت پسندیده  و سبک زندگی خود قرار دهی!

بله، دوست من! تو می توانی به پیشرفت ادامه دهی، بطوری که برای خانواده، دوستان و همه کسانی که در محل کار خود با آنها ارتباط داری، یک تشویق و موهبت باشی. آنها تحت تأثیر محبت خدا قرار خواهند گرفت و خداوند به تو افتخار خواهد کرد!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.