بیدار شو!

بیدار شو!

خانه | Miracles | بیدار شو!

فقط پنج دقیقه ی دیگر مادر… فقط دو دقیقه ی دیگر پدر…  بیدار می شوم، خیلی خوابم می آید…

این صدای فرزند توست که با کشیدن پتو بر روی سرش، نشان می دهد که قصد بیدار شدن ندارد. آیا تا به حال به عنوان پدر، مادر، یا فرزند، چنین موقعیتی را تجربه کرده ای؟

چند بار تا حالا وقتی پدر آسمانی تو را صدا زده است، به این شکل به او پاسخ داده ای. گفتی فقط چند روز یا چند هفته ی دیگر، یا الان نه…؟

 اطاعت برای خداوند بسیار مهم و ارزشمند است.

همانطور که در کتاب مقدس؛ اول سموئیل، باب 15، آیه ی 22، آمده است: « … آیا خداوند به قربانی ها خشنود است یا به اطاعت از کلامش؟ اطاعت بهتر از قربانی است. اگر او را  اطاعت می کردی، خشنودتر می شد تا اینکه برایش گوسفندهای فربه قربانی کنی.»

دوست من! اگر در شرایطی مشابه به این هستی، خداوند تو را صدا می زند تا بیدار شوی و از راحتی و عادت های اشتباه دست بکشی. تشویقت می کنم که در تمام طول هفته از خداوند اطاعت کنی.

از روی عشق به خدا، نه از روی ترس و اجبار!

پس اگر به دنبال اراده ی خداوند هستی، بدون اطاعت نمی توانی آن را درک کنی.

ازت دعوت می کنم تا به شهادتی از یک دوست همراه توجه کنی: «من خیلی به «هر روز، یک معجزه» عادت کرده ام و ایمان دارم که خداوند از طریق خدمت شما و این پیام ها، مرا فراخوانده تا بیدار شوم. عاشق خداوند هستم برای اینکه «هر روز، یک معجزه» را به من هدیه داده تا درک کنم چه کاری درست است. خدا را برای وجود شما که وفادارانه در این خدمت ایستاده اید، شکر می کنم.

بیا با هم در این مورد دعا کنیم: « خداوندا، در گذشته به دعوت تو، پاسخ درستی نداده ام. اما حالا انتخاب می کنم که با ایمان و اطاعت پیش بروم. می دانم که هر روز با من هستی. ممنون به خاطر کمک و قوتی که به من می بخشی. در نام عیسی طلبیدم، آمین.»

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.