امروز برای نظم دادن به درونت، آماده شو!

امروز برای نظم دادن به درونت، آماده شو!

خانه | Miracles | امروز برای نظم دادن به درونت، آماده شو!

دوست عزیز! بیشتر اوقات وقتی در حال خانه‎ تکانی یا جا‎ به‎ جایی هستی متوجه خواهی شد که چقدر وسایل و لباس جمع کرده‎ای که اصلا به آنها نیاز نداری و کلی فضای خانه را اشغال کرده است.

بنابراین تصمیم می‎گیری با دور ریختن یا بخشیدن آنها خانه را مرتب کرده و نظم بدهی. بیا و امروز لباس‌ های کهنه ات را دور بریز و از پدر آسمانی لباس‎ های نو دریافت کن!

چنان که در کتاب مقدس، اشعیا باب 61، آیه‎ی 3 وعده داده  شده است:

من غم مردم ماتم زده ی اورشلیم را به شادی و سرور، و نوحه‎ی آنان را به سرود حمد و ستایش تبدیل خواهم کرد. آنان همچون درختان به دست خداوند کاشته خواهند شد و آنچه را که راست و درست است انجام داده، باعث سرافرازی و ستایش وی خواهند بود.

دوست خوبم! خداوند می‎خواهد قلب تو را مملو از شادی کرده و لباسی نو به تنت کند. برای دریافت آن ابتدا باید لباس‎های کهنه و مندرس خود را از تن بیرون آوری، مثل:

  • یک عادت بد
  • ترس از اشتباهات و ضعف‎ ها
  • گناهان پنهانی که هنوز نتوانسته‎‎ای بر آنها مسلط شوی!

ازت دعوت می‎ کنم با گذاشتن آنها پای صلیب برای همیشه از دستشان خلاص شوی!

گذشته‎‎ ی تو و یا اینکه از کجا آمده‎ ای مهم نیست، ایمان داشته باش که خدا وفادار است و به تو کمک می‎کند تا در زندگی جدید با او قدم برداری!

بیا با هم دعا کنیم دوست من… خداوندا در این لحظه لباس کهنه و مندرس خود که همان عادت‎های بد، ترس‎ ها و گناهان پنهانم هستند را پای صلیب تو می‎آورم، عیسی مسیح ممنون که قربانی گناهانم شدی. از تو می طلبم مرا از تمامی آنها آزاد کنی تا نو و جدید و تازه شوم. برای بخشش، آرامش و فیضت سپاسگزارم خداوندم. آمین

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.