از نگاه خدا ببین و انتخاب کن.

از نگاه خدا ببین و انتخاب کن.

خانه | Miracles | از نگاه خدا ببین و انتخاب کن.

آیا داستان زندگی نیک وویچیچ را می دانی؟ (لطفا ویدیوی زیر را در این مورد تماشا کن.)

 نیک مرد بسیار موفقی است، اما در گذشته زندگی آسانی نداشت. او بدون دست و پا به دنیا آمد. در طول زندگی اش با سختی های زیادی روبرو شد، حتی تا جایی که در جوانی می خواست به زندگی خودش پایان دهد.

اما چیزی که نیک را نجات داده و به او اجازه داد تا زندگی خوب و عالی ای داشته باشد و هنوز هم از آن لذت ببرد… این بود که یک روز تصمیم گرفت از دید خدا به شرایطش نگاه کند.

نیک اجازه نداد آنچه قبلا می دید مانع او شود. یک زندگی پر از شکست، یک بار سنگین که امکان حمل کردنش نبود، یک معلولیت بسیار بد و … او تصمیم گرفت موقعیتش را از نگاه خداوند ببیند!

نیک به طور خاص رومیان باب 8، آیه 28 را دوست دارد.

«و ما می دانیم که خدا همه ی چیزها را برای خیریت کسانی به کار می برد که او را دوست دارند و فراخوانده شده اند تا خواست او را انجام دهند.»

او می گوید: این آیه خیلی با قلبم حرف زد، باعث شد که بپذیرم و مطمئن شوم چیزی به نام شانس یا تصادف وجود ندارد. اتفاقات بد در زندگی ما رخ می دهند تا بیشتر به شباهت مسیح درآییم… با دانستن این موضوع احساس کردم که آرامش عمیقی وارد وجودم شد و فهمیدم که خداوند اجازه نمی دهد هیچ اتفاقی برای من بیفتد مگر اینکه هدف خاصی برایم داشته باشد.»

دوست عزیز! تو هم می توانی مثل نیک به این آرامش رسیده، آن را دریافت کنی. بدان که همه چیز در دستان خداوند است. مهم نیست در زندگی ات چه اتفاقی می افتد، او کاری می کند که به خیریت تو تمام شود.

عزیزی در این رابطه برای ما نوشته: “هر روز، یک معجزه” جزیی از زندگی من شده، هر صبح منتظر دریافت آن هستم. باعث شده که افکار و نگاهم هماهنگ با افکار و نگاه خداوند شود. برکت خدای زنده با شما عزیزان باشد.

پر برکت باشی دوست من! بسیار برای من عزیز هستی و مهم تر از همه، خداوند تو را عاشقانه و بی نهایت دوست دارد!

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.