چرا مضطربی؟

چرا مضطربی؟

خانه | Miracles | چرا مضطربی؟

من فکر می کنم امروز عیسی مسیح پیام خاصی برای تو دارد. پیام اینست:

“امروز روز قشنگی است. اگر متوجه این زیبایی نمی شوی، احتمالا دلیلش اینست که چیزی در دل داری که باعث ناراحتی تو می شود. غم هایت را با من در میان بگذار! آیا هنوز به من اعتماد نداری؟ من بر تخت پادشاهی نشسته ام. من بر کائنات سلطنت می کنم؛ من عیسی هستم، پسر خدا که تو را خلق کرد! من در دست راست خدا نشسته ام. من در مرکز هستم و نگه دارنده ی همه چیز هستم.” (در این مورد می توانی به کتاب مقدس، کولسیان باب 1، آیه 17 مراجعه کنی)

همچنین در رومیان باب 8، آیه 28، این مفهوم را دریافت خواهی کرد: تو، ای فرزند دلبندم! برای من بسیار با ارزشی. من کاری می کنم که همه چیز به نفع تو باشد.

در ادامه می خواهم به آنچه در اول پطرس باب 5، آیه 7، آمده توجه کنی: هر چیزی که تو را مضطرب و ترسان می کند را به من بده. اجازه نده مشکلات تو را تحت تاثیر قرار دهند؛ بلکه برای آنها دعا کن؛ از این به بعد آنها را خودت حمل نکن… بلکه نزد من بیاور.

در ارميا باب 29، آیه 13 و 14، هم چنین نوشته شده: ” اگر با تمام وجود مرا بطلبید مرا خواهيد يافت. بلی، يقيناً مرا خواهيد يافت و من به اسارت شما پايان خواهم بخشيد و شما را از سرزمینهایی كه به آنجا تبعيد كرده‌ام جمع كرده، به سرزمين خودتان باز خواهم آورد.”

دوست عزیز، خداوند در یوحنا باب 10، آیه 10، البته با بیانی دیگر و این گونه با تو صحبت می کند: من آمده ام تا شما حیات داشته باشید. شرایط و مشغولیت هایت را کنار بگذار… من “در” هستم !  من تمام آنچه تو نیاز داری هستم. من همان آرامشی هستم که تو آرزویش را داری. من پر از زندگی هستم. من همان خوشبختی هستم که تو به دنبالش هستی. 

از تو می خواهم امروز این دعا را با من تکرار کنی: عیسی مسیح، من تو را صدا می کنم، همانگونه که اول تو مرا صدا کردی! من نمی‌خواهم مشکلات و مسائلم را به تنهایی بر دوش بکشم… ترس‌ها، شکست‌ها، تلاش‌ها و تمام آنچه که مرا مضطرب ونگران می‌ کند را به تو می‌سپارم. همه چیز را به پای صلیب تو می ریزم … بله، همه ی آنها را به دستان پرتوان تو می دهم. خداوندا، تو قادر مطلق هستی… به من رهایی ارزانی کن! عیسی جان، از اینکه به من کمک می کنی و به من محبت و فیض داری، از تو سپاسگزارم. در نام عیسی مسیح، آمین.»

دوست من، امیدوارم به واسطه ی دعاهایت برکتی عمیق را در زندگیت تجربه کنی. همینطور که یکی از عزیزان کلیسا، در پیامی تغییر زندگیش را اینطور توصیف کرده: “همیشه در تمام زندگیم اضطراب داشتم. خواندن ایمیل های شما هر روز به من این فرصت را می دهد که هر کجا که باشم دعا کنم. حس می کنم اضطرابم کنترل شده… من در طول روز با این ایمیل ها مشغولم و از صمیم قلب از شما ممنونم. حفاظت خداوند با شما باشد و بماند.”

اگر پیام امروز با قلب تو حرف زد، عیسی را با این آهنگ ستایش کن و در روح با او هم آوا شو:


مشاهده مطالب بیشتر

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.