آیا از “قدرت کلمات” آگاهی داری؟

آیا از "قدرت کلمات" آگاهی داری؟

خانه | Miracles | آیا از “قدرت کلمات” آگاهی داری؟

اعلام، بسیار قدرتمند است.

کتاب مقدس، امثال باب 18، آیه ی 20، می گوید: “انسان نتیجه ی حرف هایی را که از دهانش بیرون می آید، خواهد دید.”

بنابراین، با اعلان یا اعلام کلمات، مخصوصا با تکرار مرتب آنها، مشتاق می شوی که بیشتر باورشان کنی و هنگامی که ایمان داشته باشی، به وقوع می پیوندند!

دوست عزیز! امروز می خواهم تشویقت کنم که کلمات مثبتی در مورد خودت اعلام کنی و به وسیله ی آنها روح خود را آگاه کنی!

با صدای بلند و با ایمان به خودت بگو… «من ارزش زیادی دارم. عیسی، جان خود را برای من داد. من با ارزش هستم. در مسیح بیش از یک فاتح هستم. فرزند خدا هستم و پدر آسمانی ام از من محافظت می کند. چیزی برای ترس ندارم زیرا خدا با من است»

لطفا به این شهادت زیبا که عزیزی برای من فرستاده توجه کن: «خداوند به واسطه ی اعلام هایی که در زندگی ام کردم، کوه ها را جابه جا کرده است! پسر بزرگم که 34 سال دارد نجات یافته و غسل تعمید گرفته است! این اتفاق در یکی دو هفته ی گذشته رخ داد. او و پسر کوچک ترم به مدت 10 سال است که از من جدا شده اند. پسر کوچک ترم مرا به کلی از زندگی خود حذف کرده است. اما ایمان دارم که خدا آن کوه را هم جا به جا خواهد کرد! زمانی که متوجه شدم، پسر بزرگم زندگی خود را به خداوند داده و من و خودش را بخشیده است، بهترین روز مادر تمام عمرم را تجربه کردم. می خواهم از خداوند برای شما و خدمتان تشکر کرده و برکت روز افزون بطلبم.»

دوست من! خوب است بدانی چگونه خودت را تشویق کنی! این کاری بسیار مفید است … حتی می تواند بازی دنیا را به نفع تو تغییر دهد، به خصوص زمانی که دلسرد شده یا در افکار منفی غرق شده ای.

اعلام این حقایق از کلام خدا، می تواند روند افکار و زندگی تو را معکوس کند.

تشویق را از خود دریغ نکن، چون زندگی ات را تغییر می دهد.

مشاهده مطالب بیشتر

شکر برای وجودتان!

20210728093415_6950b7da-8906-4d42-bdea-cf0dc8efa328

آیا مایل به دریافت پیغام های روزانه ی ما در جعبه ی دریافت ایمیل خود هستید؟ ثبت نام نمایید.